Plan tygodnia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową   Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową

Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową

Język angielski Rytmika Język angielski Zajęcia ortofoniczne
      Terapia logopedyczna

Zajęcia dodatkowe:

• Język angielski - poniedziałek i środa

Systematyczny kontakt z językiem angielskim poprzez specjalnie dobrany kurs językowy bezpośrednio dostosowany do potrzeb i możliwości poszczególnych grup wiekowych, w pełni zgodny z obowiązującą podstawą programową. Na zajęciach językowych dzieci poznają słownictwo tematyczne, piosenki, rymowanki, a także biorą udział w różnorodnych grach i zabawach językowych.

• Przedszkolaki

Rytmika – wtorek

Podczas zajęć dzieci bawią się muzyką poprzez śpiew, taniec, grę na instrumentach muzycznych, a także biorą udział w zabawach muzycznych pod okiem doświadczonego nauczyciela.

• Zajęcia ortofoniczne i logopedyczne - czwartek

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego i kompetentnego nauczyciela- logopedę. Podczas zajęć organizowane są zabawy artykulacyjne, ortofoniczne, dźwiękonaśladowcze, a także różnorodne ćwiczenia sprzyjające prawidłowej wymowie. Zajęcia są prowadzone w formie grupowej oraz indywidualnej, w zależności od potrzeb dzieci.