Plan tygodnia
 
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową   Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową   

Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową        

 

Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową        
 
Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową        
 
Język angielski Zumba Język angielski Zajęcia ortofoniczne  Język angielski
Religia   Rytmika    
   
Religia
   


Zajęcia dodatkowe:

 

  • Język angielski

 

Systematyczny kontakt z językiem angielskim poprzez specjalnie dobrany kurs językowy bezpośrednio dostosowany do potrzeb i możliwości poszczególnych grup wiekowych, w pełni zgodny z obowiązującą podstawą programową. Na zajęciach językowych dzieci poznają słownictwo tematyczne, piosenki, rymowanki, a także biorą udział w różnorodnych grach i zabawach językowych.

 

  • Zumba- wtorek każdego tygodnia

 

Podczas tych zajęć dzieci są w ciągłym ruchu, poznają ciekawe choreografie taneczne oraz w pełni zaspakajają naturalną potrzebę ruchu, która jest niezmiernie ważna w wieku przedszkolnym. 

  • Przedszkolaki

    Rytmika – środa

 

Podczas zajęć dzieci bawią się muzyką poprzez śpiew, taniec, grę na instrumentach muzycznych, a także biorą udział w zabawach muzycznych pod okiem doświadczonego nauczyciela.

 
 

  • Religia- poniedziałek i środa

 

Nasze przedszkole pragnie od najmłodszych lat wpajać wartości zgodne z naszą religią. Zajęcia organizowane są za zgodą rodziców/opiekunów prawnych naszych wychowanków.

 

  • Zajęcia ortofoniczne - czwartek

 

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego i kompetentnego nauczyciela- logopedę. Podczas zajęć organizowane są zabawy artykulacyjne, ortofoniczne, dźwiękonaśladowcze, a także różnorodne ćwiczenia sprzyjające prawidłowej wymowie. Zajęcia są prowadzone w formie grupowej oraz indywidualnej, w zależności od potrzeb dzieci.