Drodzy Rodzice!   
       Drodzy rodzice dzieci 3,4-letnich  w ten niełatwy dla wszystkich czas, wychowanie dzieci trwa nadal.  My - jako nauczyciele Państwa dzieci dołożymy wszelkich starań, aby Państwo na bieżąco otrzymywali od nas opracowane materiały i karty pracy do nauki zdalnej. Chcemy zaproponować przedszkolakom propozycje zabaw dydaktycznych opracowanych zgodnie z pakietem, na którym pracujemy. Mamy świadomość, że są to maluszki, które miały wypracowany swój rytm w przedszkolu, a teraz materiały które zostaną Państwu dostarczone, drogą e-milową będą w miarę możliwości realizowane z rodzicem, a nie z Panią z przedszkola. Niestety zarówno dzieci jak i my dorośli mamy problem z odnalezieniem się w obecnej sytuacji. Przez cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, można kontaktować się z nami drogą e-milową. Będzie nam bardzo miło jeśli prześlecie nam zdjęcia prac plastycznych, kart pracy swoich dzieci - nie jest to obowiązkowe. Mamy jednak do Państwa ogromną prośbę, prosimy po całym tygodniu zdalnej nauki o wiadomość e-mailową z krótką informacją jak Państwa córka/syn poradzili sobie z zadaniami, czy coś sprawiło im trudność.  
       Dzisiaj każdy z nas jest bohaterem – dziecko, rodzic, nauczyciele. Od teraz dołączają do Państwa bohaterowie książek „Olek i Ada”, czyli barwne rodzeństwo, które na co dzień towarzyszyło Waszym dzieciom w przedszkolu, prosimy przyjąć ich pod dach każdego domu i włączyć ich we wspólną zabawę.   W codziennych materiałach jakie będą Państwu przesyłane będą zaznaczone karty, które prosimy o wydrukowanie lub też wykonanie pracy plastycznej, następnie podpisanie jej i schowanie do teczki. W momencie powrotu do normalnego trybu nauczania prosimy daną teczkę z kartami pracy i pracami plastycznymi dziecka o przekazanie nauczycielowi z grupy.     
       Dodatkowo na facebooku Niepublicznego Przedszkola "Na Wspólnej" będziemy dwa razy w tygodniu publikować dla Państwa propozycje zabaw, które nie tylko sprawią dzieciakom wiele radości, ale też wspomogą ich rozwój. Dodatkowo nie potrzebujecie drogich gadżetów i wyszukanych rekwizytów, bo wszystko znajdziecie Państwo w swoim własnym domu. Najlepsze są te najprostsze zabawy, które sami znamy z naszego dzieciństwa. Dzięki wspólnym zabawom wzmacniamy więź z dzieckiem i sprawiamy, że czuje się ono ważne i kochane.    
      Pozdrawiamy Was serdecznie i prosimy o przekazanie tych pozdrowień naszym przedszkolakom.  :) 
 
Karolina Florczak
Magdalena Lewandowska