Drodzy Rodzice!

 

Zgodnie z informacją, która ukazała się na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania m.in. przedszkoli w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, zasady realizacji zadań przedszkola będą się teraz odbywać z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość.

W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że realizacja podstawy programowej będzie odbywała się za pośrednictwem multimediów tj. poczty elektronicznej, mediów społecznościowych i strony internetowej przedszkola. Nauczyciele poszczególnych grup wiekowych będą Państwu systematycznie przekazywać materiały dydaktyczne do nauki i zabawy dla dzieci w domu.

Jako przedszkole prosimy, aby wszystkie zadania zaznaczane * (zadania obowiązkowe) były systematycznie realizowane przez naszych przedszkolaków. Po powrocie do przedszkola zadania będą sprawdzane, gdyż są one dowodem na realizację podstawy programowej. Przypominamy, iż dzieci 6-letnie realizują roczne przygotowanie przedszkolne. One w szczególności są zobligowane do jej realizacji.

Wszystkich Rodziców zachęcamy do systematycznej obserwacji prywatnych e-maili oraz strony Facebooka. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.