Drodzy Państwo, aby przejść do materiałów przeznaczonych dla Rodziców, należy najechać strzałką na zakładkę Dla Rodziców, tam pojawią się nazwy dokumentów umieszczonych dla Państwa, następnie należy nakierować strzałkę na odpowiedni dokument, który chcą Państwo zobaczyć.  

W zakładce Dla Rodziców znajdą Państwo obowiązującą podstawę programową ukazującą jak powinno wyglądać wychowanie przedszkolne na różnych obszarach edukacyjnych, znajduje się tam również Niezbędnik Rodzica, który pomoże państwu zobaczyć wszystkie podsumowane w jednym miejscu ważne informacje dla nowo uczęszczających dzieci do przedszkola. Terminarz Przerw i Harmonogram Uroczystości pozwalają zapoznać się z dniami w bieżącym roku, w których przedszkole nie będzie funkcjonowało oraz z dniami, które są uroczyście obchodzone w naszym przedszkolu takimi jak, np. Uroczyste Rozpoczęcie Roku Przedszkolnego, Wigilia Przedszkolna, ale również Dzień Dinozaura, czy Światowy Dzień Smerfa, w harmonogramie są również daty warsztatów, konkursów, które będą odbywały się w przedszkolu bądź poza jego murami. Następnie do wglądu oraz druku została udostępniona Państwu Karta Zapisu jednoznaczna z chęcią uczęszczania dziecka do naszej placówki, a także Deklaracja informująca o chęci przedłużenia uczęszczania dziecka właśnie do naszej placówki na przyszły rok przedszkolny. 

Życzymy miłego zapoznawania się z materiałami, które przygotowaliśmy dla Państwa. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu, który znajduje się w zakładce Kontakt.