KONKURSY:

 

 

ROK 2020:

 

 

  • KWIECIEŃ: -

  • MARZEC: -

  • LUTY: -

  • STYCZEŃ:

    Przedszkolaki

 

  • 11.01.2020 r. – „ Zaśpiewajmy kolędę Jezuskowi”- IV Międzyprzedszkolny konkurs muzyczny organizowany przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” – Wyróżnienie zdobyli: Szymon Murawski, Wiktoria Sochacka i Kornelia Masłowska Relacja:

 

https://zskdlugosz.pl/2020/01/10/4-miedzyprzedszkolny-konkurs-koled-i-pastoralek/

 

 

 

 

 

 

ROK 2019:

 

  • GRUDZIEŃ:

 

  • 14.12.2019 r.- „Anioły moich marzeń” – konkurs plastyczny organizowany przez Centrum Kultury „Browar B”- III miejsce zajęła Alicja Skowrońska, Szymon Murawski, Lena Szczepańska, Kornelia Masłowska

 

  • 18.12.2019 r. – „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”- VII konkurs organizowany przez Centrum Kultury „Browar B”

 

 

 

 

  • LISTOPAD:

 

  • Genialny 5-latek, Genialny 6-latek”- ogólnopolski konkurs organizowany przez wydawnictwo SYNAPSA – udział wzięło dziesięcioro przedszkolaków.

 

 

 

  • PAŹDZIERNIK :

 

  • 23.10.2019 r. „My favourite English Song”- ogólnopolski konkurs plastyczno-językowy – udział Kornelia Masłowska

 

  • 25.10.2019 r. „Mikrofon dla malucha”- X edycja konkursu organizowanego przez Klub „Łęg” – I miejsce zdobyły Liliana Walczak i Kornelia Masłowska Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/mikrofon-dla-malucha-wyniki/#more-66793

 

 

  • WRZESIEŃ: -

 

  • CZERWIEC:

 

  • 10.06.2019 - „Talencik”- konkurs organizowany przez Klub „Łęg” - I miejsce Gabrysia Śmiłowicz Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/x-jubileuszowy-konkurs-talentow-talencik-protokol-komisji-konkursowej/

 

 

  • MAJ :

 

  • 27.05.2019 r. - XXIV Prezentacja Artystyczna Przedszkolaków „Scena dla malucha” organizowana przez Centrum Kultury „Browar B” Relacja:

 

https://ddwloclawek.pl/pl/15_fotorelacje/94_kultura/12369_scena-dla-malucha-w-browarze-b.html

 

  • KWIECIEŃ:

 

  • 16.04.2019- „Palma wielkanocna”- konkurs organizowany przez Klub „Łęg”-

I miejsce Szymon Murawski, II miejsce Alicja Skowrońska, III miejsce Natan- Lis Brański Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/palma-wielkanocna-wyniki/

 

 

 

  • MARZEC:

 

  • 29.03.2019 – „ Piosenka wiosenna”- międzyprzedszkolny konkurs muzyczny organizowany przez Przedszkole Akademickie przy PWSZ, Dyplom za udział dla Alicji Skowrońskiej i Liliany Walczak, Relacja:

 

http://przedszkolepwsz.pl/701-miedzyprzedszkolny-konkurs-piosenki-wiosennej

 

 

  • LUTY: -

 

  • STYCZEŃ:

 

  • 07.01.2019 r. – „Trzej królowie w tradycji i oczach współczesnych”- ogólnopolski konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową SPSK w Modzerowie- I miejsce (recytacja)- Julia Papis, Gabriela Śmiłowicz, II miejsce (zespół) : Kornelia Masłowska, Liliana Walczak i Blanka Masłowska, III miejsce (solista) Kacper Wojciechowski Relacja:

 

https://modzerowo.spsk.info.pl/2019/01/13/trzej-krolowie-w-tradycji-i-w-oczach-wspolczesnych-cz-i/

 

 

  • 11.01.2019 r.- „Zaśpiewajmy kolędę Jezuskowi”- III Międzyprzedszkolny konkurs muzyczny organizowany przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” - III miejsce Liliana Walczak, wyróżnienie dla Kacpra Wojciechowskiego Relacja:

 

https://zskdlugosz.pl/2019/01/11/iii-miedzyprzedszkolny-konkurs-koled-i-pastoralek-zaspiewajmy-kolede-jezusowi/

 

 

 

 

ROK 2018:

 

 

  • Grudzień:

 

  • 10.12.2018 r. „Choinka moich marzeń”- konkurs plastyczny organizowany przez Centrum Kultury „Browar B” – I miejsce Mikołaj Krolikowski. (dyplom)

 

 

  • 18.12.2018 r. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” – VI konkurs organizowany przez Centrum Kultury „Browar B” Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/gallery/2018-12-18-vi-konkurs-na-najpiekniejsza-szopke-bozonarodzeniowa/

 

 

 

  • 26.11.2018 r. „Postać Świętego Mikołaja na sportowo”- XI Wojewódzki konkurs plastyczny.

 

 

  • Listopad:

 

  • 21.11.2018 r. I Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Religijnej- II miejsce Alicja Skowrońska ( 3-latki), I miejsce Kacper Wojciechowski (4-latki), I miejsce Liliana Walczak(5-latki), III miejsce Julia Kolatorska(6-latki), Relacja:

 

https://zskdlugosz.pl/2018/11/21/miedzyprzedszkolny-festiwal-piosenki-religijnej/

 

 

 

 

  • Październik:

 

  • 19.10.2018 „Mikrofon dla malucha”- IX konkurs muzyczny organizowany przez Klub „Łęg” – II miejsce – Kornelia Masłowska i Fabian Osiński , III miejsce – zespół „Śpiewające wrony”- Gabrysia Śmiłowicz, Julia Kolatorska, Mikołaj Krolikowski oraz Liliana Walczak, Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/mikrofon-dla-malucha-w-klubie-leg-wyniki/

 

 

 

  • Wrzesień: -

 

  • Czerwiec:

 

  • 08.06.2018 r. „Pan Karp zarybia Wisłę”- ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany przez Towarzystwo Promocji Ryb, wyróżnienie: Julia Kolatorska i Natalia Ertman

 

http://www.pankarp.pl/akt2011_39.html

 

  • Maj:

 

  • 18.05.2018 r. „Talencik” - konkurs organizowany przez Klub „Łęg” - I miejsce Natalia Ertman Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/protokol-ix-miedzyszkolnego-konkursu-talentow-talencik/

 

  • 21.05.2018 r. XXIII Prezentacja Artystyczna Przedszkolaków „Scena dla malucha” organizowana przez Centrum Kultury „Browar B” Relacja

 

https://pomorska.pl/scena-dla-malucha-2018-23-prezentacje-artystyczne-przedszkolakow-we-wloclawku-zdjecia/ga/13196293/zd/29150947

 

 

  • Kwiecień :

 

  • Kwiecień 2018 r. Konkurs na „Przedszkole Roku” organizowany przez Gazetę Pomorską, relacja:

 

https://pomorska.pl/przedszkole-na-medal-galeria-zgloszonych-grup-przedszkolnych/ga/13111196/zd/28497742

 

 

 

 

  • 21.04.2018 r. XII Festiwal Piosenki Ekologicznej i przyrodniczej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 we Włocławku

 

 

  • Marzec :

 

  • 25.03.2018 r. „Palma wielkanocna”- konkurs organizowany przez Klub „Łęg”- I miejsce – Gabrysia Śmiłowicz, II miejsce - Natalia Ertman , III miejsce Igor Olejniczak , Wyróżnienie – Blanka Cander

 

 

  • Luty -

  • Styczeń -

 

 

 

 

Rok 2017:

 

 

  • Grudzień:

 

 

  • 15.12.2017 r. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” – V konkurs organizowany przez Centrum Kultury „Browar B” (tylko dyplom mamy)

 

 

  • Listopad: -

 

 

  • Październik:

 

  • 27.10.2017 r. „Mikrofon dla malucha”- VIII konkurs muzyczny organizowany przez Klub „Łęg” – I miejsce zdobyła Natalia Ertman oraz Paulina Tomaszewska

 

 

https://ckbrowarb.pl/laureaci-konkursu-mikrofon-dla-malucha/

 

  • Wrzesień: -

 

  • Czerwiec: -

 

  • Maj:

 

  • 11.05.2017r. „Talencik” - konkurs organizowany przez Klub „Łęg” - III miejsce Michalina Nocoń Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/wyniki-talencik/

 

  • Maj 2017 r. „Pan Karp Zarybia Wisłę”- ogólnopolski konkurs – I miejsce „Smoki i smoczki”- inscenizacja bajki.

 

 

  • 22.05.2017 r. XXII Prezentacja Artystyczna Przedszkolaków „Scena dla malucha” organizowana przez Centrum Kultury „Browar B” Relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/gallery/2017-05-24-scena-dla-malucha/

 

  • Maj 2017 r. XI Festiwal Piosenki Ekologicznej i Przyrodniczej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 we Włocławku.

 

  • Maj 2017 r. Zajęcie II miejsca w konkursie na „Najsympatyczniejszych przedszkolaków” organizowanego przez Gazetę Pomorską, Relacja:

 

 

 

  • Kwiecień :

  • Marzec : -

  • Luty -

  • Styczeń -

 

 

Rok 2016:

 

 

 

  • Grudzień:

 

 

  • 20.12.2016 r. „Choinka moich marzeń”- konkurs plastyczny organizowany przez Klub „Łęg” – II miejsce Urszula Abramczyk, wyróżnienie- Julia Wyszyńska, Relacja :

 

https://ckbrowarb.pl/wp-content/uploads/2016/12/nagrody-choinka2016.pdf

 

  • Listopad: -

 

  • Październik:

 

  • 24.10.2016 r. „Pan Karp Zarybia Wisłę”- ogólnopolski konkurs plastyczny – Michał Kuzio- wyróżnienie, Relacja:

 

http://pankarp.pl/akt2011_37.html

 

 

  • 28.10.2016 r. „Mikrofon dla malucha”- VII konkurs muzyczny organizowany przez Klub „Łęg” – wyróżnienie zdobył zespół : Michał Kuzio, Jakub Krużyński, Michalina Nocoń, Jakub Salwa oraz Urszula Abramczyk (tylko dyplom)

 

 

  • Wrzesień: -

 

  • Czerwiec: -

 

  • Maj:

 

  • 09.05.2016 r. „Talencik” - konkurs organizowany przez Klub „Łęg” - III miejsce Zuzanna Śmiłowicz, Jakub Krużyński- wyróżnienie (tylko dyplom)

 

 

  • Kwiecień :

 

  • 15.04.2016 r. „Palma wielkanocna”- konkurs organizowany przez Klub „Łęg”- I miejsce – II miejsce Michał Łęga, wyróżnienie Paulina Tomaszewska (tylko dyplomy)

 

  • Marzec : -

  • Luty -

  • Styczeń -

 

 

 

Rok 2015:

 

 

  • Grudzień: -

 

  • Listopad: -

 

  • Październik:

 

  • 23.10.2015 r. „Mikrofon dla malucha”- VI konkurs muzyczny organizowany przez Klub „Łęg”- wyróżnienie zdobyła Michalina Nocoń

 

https://ckbrowarb.pl/gallery/2015-10-24-mikrofon-dla-malucha/

 

 

  • Wrzesień: -

 

  • Czerwiec: -

 

  • Maj:

 

  • Maj 2015 r. „ Logopedyczne ekozwierzaki”- XXI ogólnopolski konkurs plastyczny- Wyróżnienie zdobyła Zofia Zasada, relacja internetowego plebiscytu (kategoria I) :

 

https://www.komlogo.pl/index.php/konkursy?task=konkurs&idk=26&f=&idc=107&ids=1#galeria

 

  • 19.05.2015 r. XX Prezentacja Artystyczna Przedszkolaków „Scena dla malucha” organizowana przez Centrum Kultury „Browar B” Relacja inscenizacji „Królewna Gburka”:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vr50jzFq4-8&fbclid=IwAR3-lbMZ64LIpmAvkpNbVYmXrOl96ZotfgV_fCIkpobRnrjWHsSjHjxOcbE

 

  • 28.05.2015 r. „Radosne życie św. Filipa Neri”- ogólnopolski konkurs plastyczny – wyróżnienie zdobyła Gabrysia Patyńska ( tylko dyplom)

 

  • Kwiecień : -

  • Marzec : -

  • Luty -

  • Styczeń -

 

 

 

 

ROK 2014:

 

 

 

  • Grudzień: -

 

  • 17.12. 2014 r. „Choinka moich marzeń”- konkurs plastyczny organizowany przez Klub „Łęg”- zdobyła III Antosia Żero, relacja:

 

https://ckbrowarb.pl/13939/

 

  • Grudzień 2014 r. „anioły, aniołki, aniołeczki”- Ogólnopolski konkurs plastyczny- II miejsce zajęła Maja Kuca , Relacja:

 

http://www.przedszkole56.pl/aktualnosci/216-wyniki-konkursu-plastycznego-anioly-aniolki-anioleczki.html

 

 

  • Listopad: -

 

  • Październik: -

 

  • Wrzesień: -

 

  • Czerwiec:

 

  • 06.06.2014 r. I Festiwal Tańca dla dzieci w wieku przedszkolnym zorganizowany przez nasze przedszkole, relacja :

 

https://ddwloclawek.pl/pl/fotorelacje/inne/festiwal-tanca-dzieciecego/3446,3

 

 

  • Maj:

 

  • 01.05.2014 r. 32 edycja Biegu Kujawiaka- 7 miejsce zajął Kacper Szczepański (dyplom)

 

  • Maj 2014 r. „Zabawka z plastikowej butelki”- zwycięstwo z praca „Butelkowy pociąg”

 

 

  • Kwiecień :

 

  • 05.04.2014 r. Festiwal Piosenki Ekologicznej i Przyrodniczej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 we Włocławku- wyróżnienia zdobyli Gabrysia Patyńska i Alan Olejniczak

 

  • Marzec : -

  • Luty -

  • Styczeń -

 

 

 

Rok 2013/2012 – brak konkursów w tych latach (talencik, palma, choinka, mikrofon)

 

 

Konkursy wewnątrzprzedszkolne:

 

 

  • 14.04.2017 r. „Najciekawsze Ozdoby Wielkanocne” – konkurs plastyczny: I miejsce zajęły Ula i Ania Abramczyk oraz Blanka Cander.

 

  • 22.12.2017 r. „Najpiękniejsze ozdoby świąteczne”- konkurs plastyczny, w którym wzięło udział 9-dzieci. Z grupy 3-latków prace wykonały : Laura Cander, Kacper Czerwiński, Michalina Haziak, Igor Olejniczak oraz Kacper Wojciechowski. Z grupy 4-latków: Mikołaj Krolikowski oraz Alan Sompolski. Z grupy 5-6 latków: Blanka Cander oraz Igor Szałczyński. Wszystkie prace zostały nagrodzone.

 

  • 31.10.2019 r.„ Najciekawsza dynia Halloweenowa”- konkurs plastyczny: I miejsce- Kamil Lewandowski i Kacper Czerwiński, II miejsce Lena Szczepańska, III miejsce Igor Durma i Alan Grzelak

 

  • 10.04.2020 r. „Najładniejsza pisanka”- zdalny konkurs plastyczny dla dzieci z grupy 3,4-latków. I miejsce zajęli: Sandra Sadowska, Szymon Murawski, Krzyś Rakoca, Hania Waćkowska