Niepubliczne Przedszkole "Na Wspólnej" zapewnia Państwa dzieciom profesjonalną opiekę nauczycieli z wykształceniem pedagogicznym. Codzienne techniki nauczania urozmaicają nowoczesnymi metodami dydaktycznymi, dzięki czemu doskonale przygotowują nasze pociechy do kolejnego etapu edukacyjnego.

Nasze grono dydaktyczne mając na uwadzę troskę o wszechstronny rozwój małego przedszkolaka gwarantuje indywidualne podejście do każdego dziecka. Poprzez różnorodne metody dydaktyczne staramy się pobudzić wyobraźnię każdego malucha.

Naszym priorytetem jest nauka poprzez zabawę, która wpływa na rozwój zainteresowań, a także aktywny udział w zajęciach wszystkich dzieci. Dzięki temu nasi podopieczni mają wiele możliwości, by w przyjemny i łatwy sposób przyswajać wiedzę.

Dążymy do prawidłowego rozwoju społecznego dziecka, dlatego uczymy je współpracy i budowania więzi z innymi.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy pracę z dziećmi traktują bardzo poważnie, dlatego nieustannie doskonalą swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, kursach i warsztatach metodycznych.

Kadra pedagogiczna

Niepubliczne Przedszkole „Na Wspólnej” zapewnia Państwa dzieciom profesjonalną opiekę doświadczonych nauczycieli posiadających wykształcenie wyższe pedagogiczne. Nauczyciele pracujący w naszej placówce to młode i kreatywne osoby, które nieustannie poszerzają swój warsztat pracy poprzez udział w różnorodnych formach dokształcania. W przedszkolu zatrudnieni są również specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.

Dyrektor przedszkola

mgr Jagoda Zajączkowska- nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:

mgr Karolina Florczak- nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca grupy 3,4-latków

mgr Karolina Szubska- nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca grupy 5,6-latków

mgr Aleksandra Wichrowska- nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca grupy 5,6-latków

Nauczyciele:

mgr Monika Piórkowska – nauczyciel języka angielskiego;

mgr Elżbieta Królikowska –logopeda, pedagog szkolny oraz terapeuta;

mgr Magdalena Świąder – rytmika.