Zastanawiają się Państwo nad wyborem prywatnego przedszkola dla swoich pociech?
Serdecznie zapraszamy!

Przedszkolaki

Niepubliczne Przedszkole "Na Wspólnej" - to kameralne miejsce, w którym dzieci otrzymują warunki do wszechstronnego rozwoju – bawią się i zdobywają wiedzę, zawierają przyjaźnie, odpoczywają i aktywnie spędzają czas.
      Nasze przedszkole jest małą placówką, która znajduje się w cichej, spokojnej okolicy wśród domków jednorodzinnych na osiedlu Południe. Budynek jest parterowy, znajdują się w nim dwie dobrze nasłonecznione sale dydaktyczne dostosowane do potrzeb dzieci, szatnia, łazienka oraz pomieszczenie socjalne. Przedszkole otacza ogrodzenie umożliwiające bezpieczny pobyt dzieci na placu zabaw. Położenie placówki stwarza także doskonałe warunki do częstych spacerów po okolicy.
      Kameralny charakter naszego przedszkola zawdzięczamy niewielkiej liczby przedszkolaków – maksymalnie 30 dzieci. Zajęcia edukacyjne odbywają się w dwóch grupach wiekowych, w każdej grupie po dwóch nauczycieli. Każdy przedszkolak ma swoją indywidualną drogę rozwoju, praca nauczycieli w małych grupach daje możliwość wypracowania metod i form pracy, które pozwolą dotrzeć do każdego dziecka. U nas każde dziecko jest wyjątkowe i osiąga sukces w miarę swoich możliwości.
      Poza zajęciami objętymi podstawą programową w przedszkolu organizujemy dla dzieci szereg dodatkowych aktywności i zajęć. Oferujemy lekcje języka angielskiego, podczas których w formie zabawy poznają oraz naturalnie przyswajają nowy język. Wiedząc, jak kluczowe znaczenie w prawidłowym rozwoju dzieci posiada aktywność fizyczna, proponujemy zajęcia rytmiki, gimnastyki, tańca (zumba). Cyklicznie w naszym odbywają się też zajęcia z logopedą. Wszystkie zajęcia w naszym przedszkolu prowadzone są przez doświadczoną kadrę pedagogiczna.
      Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest współpraca z rodzicami, dzięki temu razem dążymy do osiągnięcia sukcesu - jakim jest jak najlepszy rozwój dzieci. W naszej placówce przygotowujemy wspólne spotkania okolicznościowe, m.in. z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Dnia Mamy i Taty. Organizujemy dla rodziców warsztaty okolicznościowe. Chcemy, aby rodzice również aktywnie włączali się w życie przedszkola.

Jeśli i Państwo pragną dla swoich dzieci miejsca, w którym będą uczyć się i bawić pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli i w przyjaznej atmosferze, serdecznie zapraszamy.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (667-821-894), mailowego (kontakt@przedszkolenawspolnej.pl) lub osobistego (ul. Wspólna 3 we Włocławku).